Klubilehte vaata siit

.         Klubiraamatuks on Anneli Saro "101 EESTI TEATRISÜNDMUST" - uus käsitlus meie värvikast teatriloost, täis unustamatuid lavastusi, vaimustavaid rolle, olulisi teatritegelasi ja uskumatuid teatriskandaale. 

Kõigi vahel, kes ostavad või tellivad märtsi klubiraamatu, loosime välja 3 x 2 www.teatrix.ee kinkepiletit väärtusega 20 eurot

·        Klubiraamatu ostjatele KINGITUSEKS AEGUMATUD ARMASTUSROMAANID!

·        Valikraamatuks  on "HARRY POTTER JA ÄRANEETUD LAPS" -  Jack Thornei uus näidend, mis põhineb J.K. Rowlingu, John Tiffany ja Jack Thorneˇi uuel lool.

·        Selle kuu eripakkumiseks on Johanna Bassfordi imeline värviraamat "VÕLUMETS".

Head klubikaaslased!

Kui tavapäraselt on Eesti teatrilugu käsitlenud eelkõige lavastajaid ja lavastusi, siis raamatus „101 Eesti teatrisündmust“ tuuakse meieni ka teatrimaailma põnevad ja intrigeerivad lood ja isiksused. Üksikutele sündmustele on loodud taust ja seosed ning kokku saab sellest üks lihtsalt loetav, ülevaatlik ja hariv teatriraamat. Südantsoojendav on aga ka lihtsalt meenutada aastatetaguseid legendaarseid lavastusi. Anneli Sarol on õnnestunud reeglina vaid lavalaudadel sündivat teatrimaagiat püüda ka raamatukaante vahele.

Häid lugemiselamusi, toredat teatrikuud!

Mall Paas, Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

KLUBIRAAMAT
101 Eesti teatrisündmust

Viimane klubiraamatust äraütlemise päev on 22. märtsil. Järgmine kataloog ilmub 1. aprillil.