Klubilehte vaata siit

.         Klubiraamatuks on Alison Jenkinsi "KODU REMONDITÖÖD. Nõuanded, töövõtted, õpetused ja nipid" - praktiline käsitaamat, mille abil saad paljude vajalike töödega hõlpsasti ise hakkama. 

Kõigi vahel, kes ostavad või tellivad märtsi klubiraamatu, loosime välja MAKITA AKUTRELLI!

·        Ka aprillis klubiraamatu ostjatele KINGITUSEKS AEGUMATUD ARMASTUSROMAANID!

·        Valikraamatuks  on "IMELISTE SÜNDMUSTE AASTA" -  uus, lummav ja suurepäraselt kirjutatud romaan inglise kirjanikult ja näitlejalt, romaani "Kui jumal oli jänes" autorilt Sarah Winmanilt.

·        Selle kuu eripakkumiseks on Juta Raudnaski tarkusi ja retsepte täis ning lisaks ka imeilus "TERVISLIKUD ÕLID JA ÄÄDIKAD".

Head klubikaaslased!

Miskipärast on ikka nii, et just kevade saabudes tekib vastupandamatu soov oma kodu kasvõi pisut remontida ja värskendada. Vahel piisab värvirullist ja -purgist, et kodu meeleolu põhjalikult muuta. Ent ka pikalt meeles mõlkunud suuremate töödega alustamiseks on kevadel rohkem energiat ja tahtmist. Väga palju on asju, millega tegelikult ise hakkama saame ja tark on see, kes võtab appi meie aprillikuu klubiraamatu. Vigu tehes küll õpime, aga on seda siis vaja – õppigem pigem teiste kogemustest, mis pealegi nii asjalikult ja selgelt kirja pandud!

Kaunist kevadet ja rõõmsat koduvärskendamist!

Mall Paas, Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

KLUBIRAAMAT
KODU REMONDITÖÖD. Nõuanded, töövõtted, õpetused ja nipid

Viimane klubiraamatust äraütlemise päev on 22. aprill. Järgmine kataloog ilmub 2. mail.