Klubilehte vaata siit

.         Klubiraamatuks on Mart Laari "EESTI SUURED ARMASTUSLOOD" - raamat, mis räägib kõige märgilisematest, kaunimatest ja põnevamatest armastuslugudest Eesti lähiajaloos ning annab kuivadele ajaloofaktidele inimliku tausta. 

Kuni 22.02 klubiraamatuga kingiks kaasa kaunis magnetjärjehoidja!

·        Valikraamatuks  on Matt Haigi "PÕHJUSED, MIKS VALIDA ELU" -  liigutav, naljakas ja mõtteid ergutav, suure südamega kirjutatud raamat depressioonist ja sellega hakkamasaamisest.

·        Selle kuu eripakkumiseks on Ilmar Taska põnev ajasturomaan "POBEDA 1946".

·        Varraku sünnipäeva sooduspakkumine! Hinnad alates 1 eurost!

Head klubikaaslased!

“Abikaasad kasvavad teineteisega kokku, moodustades ühe terviku kaks poolt, millest üheta ei saa toimida ka teine”, ütleb Mart Laar. Oma raamatuga kummutab ta küllaltki levinud arvamust, et tuntud ja armastatud inimeste abikaasad on pigem segav asjaolu nende elus ja suurte tegude teel. Armastuslood võivad olla kas taltsad või kirglikud, abielud praktilised või pöörased – igal juhul on paari mõju vastastikune. Ka kangelase või geeniuse elu taustajõud ja mõjutaja on kodus ja selle tundmine aitab ajaloofakte nii mõnigi kord uudses valguses näha. Kuivadest õpikuteadmistest saavad värvikate inimeste tegelikud lood.

“Eesti suured armastuslood” haarab meid kaasa toredale ajarännakule ja haakub suurepäraselt Vabariigi astapäeva meeleoludega.

Mall Paas, Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

KLUBIRAAMAT
Eesti suured armastuslood

Viimane klubiraamatust äraütlemise päev on 22. veebruar. Järgmine kataloog ilmub 1. märtsil.