ERIPAKKUMINE KLUBIRAAMATU OSTJATELE

Nende raamatute erihinnad kehtivad ainult tellides koos klubiraamatuga "LAHENDAMATA MÕISTATUSED". Pakkumine kehtib, kuni kaupa jätkub.

1001 TAIME, mida elu jooksul tundma õppida
Liz Dobbs 1001 TAIME, mida elu jooksul tundma õppida

Selles teoses leidub nii teada-tuntud lemmikuid kui ka jutuainet pakkuvaid tõelisi eksoote. Vaatluse all on suur valik ühe- ja kaheaastaseid taimi, sibullilli, põõsaid, roose ja ronitaimi. Eraldi peatükid on pühendatud toa- ja terrassitaimedele ning ürtidele, samuti köögiviljadele ning marjapõõsastele ja viljapuudele.

Iga selle raamatu jaoks valitud taim on inspireeriv oma värvi, lõhna, elegantse kasvuviisi, maitse või lihtsalt suure ja söaka mõju poolest. Iga kirjeldatud taime juures on kaunis foto ning lühike ülevaade tema põhitunnustest, valgusnõudlusest ja külmakindlusest.Tõlkinud Kadri Tali, Kaspar Arme, Malle Leht, Ülle Püttsepp
Kõva köide. 960 lk.
Mõõdud: 160 x 210 mm
Tellimiskood: 41049
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.00 EUR
Tavahind 33.90 EUR LISA OSTUKORVI
1000 SEIKLUST, mida elu jooksul ette võtta
1000 SEIKLUST, mida elu jooksul ette võtta

Raamatusse „1000 seiklust, mida elu jooksul ette võtta” kogutud seiklused hõlmavad kõiki maailmajagusid alates virmaliste imetlemisest Soome iglus kuni kullauhtmiseni Californias, ristlusreisist Galápagose saarestikus kuni ninja’ks õppimiseni Jaapanis.

Ükskõik kas olete end aastaks õppetööst vabaks võtnud üliõpilane, pikema puhkuse ära teeninud loomeinimene või elumuutust ihkav pensionär − see käsiraamat innustab teid tegema just seda, mida olete alati teha tahtnud, aga mille kohta olete arvanud, et te ei saa seda nagunii kunagi ellu viia.
Mõned kogemused seostuvad tegevusega vabas õhus maailma imelistes paikades, teised aga püüdlustega, mida saab ellu viia kus tahes.Tõlkinud Heli Saar, Laura Valli, Meri-Liis Laherand, Tarmo Lilleoja
Kõva köide. 496 lk.
Mõõdud: 175 x 235 mm
Tellimiskood: 44163
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.00 EUR
Tavahind 29.75 EUR LISA OSTUKORVI
PÜSILILLED
Pentti Alanko PÜSILILLED

Selles põhjalikus ja mahukas teoses tutvustab soome botaanik ja tunnustatud aiandusraamatute autor paljusid mitmeaastaseid taimi, sealhulgas ka neid, mis on aiasõprade hulgas veel teenimatult vähetuntud. Autor eelistab loodussõbralikku aiandust, julgustades leidma igale taimele just temale looduspäraselt omast kasvukohta. Nii jääb ära suur hool ja vaev püsilillede eest hoolitsemisel – igal aastal tärkavad nad meie aias uuesti ja teevad rõõmu vaat et aastakümneid. Lisaks seletab Pentti Alanko veenvalt, et töömahukad püsikupeenrad on ajalugu ning õpetab taimi paremal moel istutama ja paigutama.

Et põhjanaabrite kliima on meie omast karmimgi, siis kehtivad kõik õpetussõnad ka meie tingimustes. Nii mahukat püsililleraamatut ei ole Eestis aastaid ilmunud.Tõlkinud Anne Tihaste, Anu-Kristin Tara
Kõva köide. 528 lk.
Mõõdud: 210 x 254 mm
Tellimiskood: 18829
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.00 EUR
Tavahind 29.90 EUR LISA OSTUKORVI
KARNEVAL JA KARTULISALAT
Andrus Kivirähk KARNEVAL JA KARTULISALAT

Nii nagu mõni aasta tagasi ilmunud „Kaka ja kevad”, sisaldab ka „Karneval ja kartulisalat” Andrus Kivirähki Tähekeses ilmunud jutukesi. Tark padi ja õiglane tolmuimeja, hiir, kes soovis saada kuldkalaks, ning verivorst, kes unistas sõprusest piparkookidega, maias arvuti ja jubedad barbid, lendavad trussikud ja hambavalu käes vaevlev lohe – need on vaid mõned raamatu tegelased. Ja nagu ikka, lisavad Kivirähki juttudele väärtust Heiki Ernitsa lahedad pildid.Kõva köide. 128 lk.
Mõõdud: 168 x 240 mm
Tellimiskood: 33396
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 16.40 EUR LISA OSTUKORVI
APTEEKER MELCHIOR ja RATASKAEVU VIIRASTUS
Indrek Hargla APTEEKER MELCHIOR ja RATASKAEVU VIIRASTUS

Tallinn anno Domini 1419. Kolm inimest on näinud Rataskaevu tänavas viirastust ja pärast on nad leitud surnuna. Mis ühendab neid kolme – tornipealikku, prostituuti ja flaami maalikunstnikku – kummitava majaga Rataskaevu tänavas, kus aastakümneid tagasi olla toimunud hirmsad mõrvad? Kui apteeker Melchior leiab tolle kurja kuulsusega Unterraineri maja eest tundmatu hulguse kastreeritud laiba, asub ta uurima, mis siis tegelikult selles majas kunagi sündis ja kas tõesti võivad mineviku viirastused oma piinade eest kätte maksta elavatele.Pehme köide. 288 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 21317
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 17.90 EUR LISA OSTUKORVI