ILUKIRJANDUS

VIIMANE LAEV
Aliis Jõe VIIMANE LAEV

Üksikemana poja ülikooliküpseks kasvatanud Aliis otsustab vahetada hooldushaigla õe ameti koristajakoha vastu Rootsis, et nii oma lapse arstiõpinguid toetada. Aastaid kitsastes oludes virelenud Aliis on ammu kaotanud usu, et elu talle põnevust ja armastust võiks pakkuda. Kuid laevasõit sihtkohta osutub ootamatult seiklusrikkaks„Viimane laev” on eluterve huumoriga kirjutatud südamlik lugu naisest, kes avastab üllatuslikult, et küps iga võib olla mitmes mõttes märksa värvikirevam kui noorus.Pehme köide. 192 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 41674
Kirjastus Varrak

Klubihind 14.65 EUR
Tavahind 18.30 EUR LISA OSTUKORVI
MITFORDIDE MÕRVALOOD. Juhtum rongis
Jessica Fellowes MITFORDIDE MÕRVALOOD. Juhtum rongis

London, 1919. Nooruke Louisa Cannon püüab meeleheitlikult leida pääseteed nii vaesuse kui ka oma kurjade kavatsustega onu eest. Tal avaneb võimalus oma elu meeldivaks ja turvaliseks muuta, kui ta saab Mitfordide aadliperekonna viiele tütrele lapsehoidja abiliseks. Samal ajal vapustab kogu Inglismaad jõhker mõrvajuhtum – päise päeva ajal tapetakse rongis teenekas halastajaõde. Kui ootamatult selgub, et tapetul oli mitmeid seoseid Mitfordide lähikondlastega, otsustavad Louisa ja ta vanim hoolealune aidata kurjategijat tabada.

Romaani aluseks on tõestisündinud mõrvalugu, mille ohvriks oli halastajaõde Florence Nightingale Shore, kuulsa nimekaimu ristitütar.Tõlkinud Triin Sinissaar
Pehme köide. 320 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 45535
Kirjastus Varrak

Klubihind 19.30 EUR
Tavahind 24.15 EUR LISA OSTUKORVI
LAVENDLITUBA
Nina George LAVENDLITUBA

Jean Perdu müütab oma raamatulaeval La pharmacie littéraire – Kirjanduslik Apteek – romaane nagu ravimit hingehädade tervendamiseks. Ainult iseennast ei mõista ta ravida, pärast toda ööd kakskümmend üks aastat tagasi, kui kaunis provanslanna Manon lahkus, sellal kui tema magas. Naine ei jätnud maha midagi muud peale kirja – mida Perdu lugeda ei julgenudki. Kuni selle suveni. Suveni, mis muudab kõike.

Sari „Varraku ajaviiteromaan“Tõlkinud Krista Räni
Pehme köide. 272 lk.
Mõõdud: 150 x 210 mm
Tellimiskood: 45078
Kirjastus Varrak

Klubihind 17.85 EUR
Tavahind 22.30 EUR LISA OSTUKORVI
SÜDAMEMURDJA
GeirTangen SÜDAMEMURDJA

Ajakirjanik Viljar Ravn Gudmundsson ja uurija Lotte Skeisvoll toibuvad tasapisi sarimõrvar Maestro juhtumist, kui Haugesundi linna vapustab uus juhtum. Pärast eramajas toimunud noortepidu leitakse majast surnud tüdruk. Uurimine toob päevavalgele paremäärmuslusest, eksperimentaalsest seksist ja uimastitest kokku segatud surmava kokteili. Loo keskmes on Viljari 17-aastane poeg Alexander.Tõlkinud Ene Mäe
Pehme köide. 376 lk.
Mõõdud: 145 x 200 mm
Tellimiskood: 45542
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.55 EUR
Tavahind 23.20 EUR LISA OSTUKORVI
LE RHINO. 2. osa
Liisi Õunapuu LE RHINO. 2. osa

„Le Rhino” teine raamat jätkab peategelase Mirthi elukäigu ja tundeilma kirjeldamist. Mirth töötab endiselt Le Rhinos, kus kõik püüavad toime tulla kaotusvaluga lahkunud töökaaslase pärast, kelle rõõmsameelne vaim näib majas ikka veel ringi uitavat. Et aga Le Rhino töötajad on omamoodi armsate veidrustega, siis aitavad nad tahes-tahtmata üksteise kurbust leevendada. Värvikaid tegelasi lisandub veelgi.Pehme köide. 184 lk.
Mõõdud: 120 x 200 mm
Tellimiskood: 45658
Kirjastus Varrak

Klubihind 14.85 EUR
Tavahind 18.60 EUR LISA OSTUKORVI
LE RHINO. 1.osa
Liisi Õunapuu LE RHINO. 1.osa

Kallima poolt maha jäetud noor naine satub veidratel asjaoludel kohta nimega Le Rhino – omamoodi imedemaale, kus tema kaaslasteks saavad isikupärased ja värvikad tegelased. Tasapisi hakkab muutuma peategelase suhtumine maailma, inimestesse, armastusse ja iseendasse – mõistagi positiivses suunas. Raamatut iseloomustavad mõnus huumor ja lustakas ning mänguline jutustamisstiil.Pehme köide. 200 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42367
Kirjastus Varrak

Klubihind 14.70 EUR
Tavahind 18.35 EUR LISA OSTUKORVI