ETTETELLIMINE

ETTETLLIMINE JA SOODUSHIND AINULT RAAMATUKLUBI LIIKMETELE JA AINULT 31. AUGUSTINI!

Mees, kes otsis oma varju
David Lagercrantz Mees, kes otsis oma varju

Lisbeth Salander on tagasi!

Millenniumi sarja viies raamat ilmub 7. Septembril!

Lisbeth Salander kannab karistust Flodberga naistevanglas, kus ta tunneb end suhteliselt ohutult ja teeb kõik selleks, et vältida mingeidki konflikte teiste kinnipeetavatega. Floberga on aga vangla, mis on langenud täielikult vangide kontrolli alla. Kui Lisbeth kaitseb naaberkongis olevat noort Bangladeshi naist, satub ta kohe vastamisi vangla mitteametliku juhi Benitoga.

Vanglasse tuleb Lisbethile külla Holger Palmgren, kelle käsutusse jõudnud dokumendid heidavad uut valgust naist lapsepõlves kuritarvitanud ametivõimudele. Lisbeth palub seejärel Mikael Blomkvistilt abi väikese uurimistöö läbiviimiseks. Ta palub Mikaelil aidata kontrollida Leo Mannheimeri, Stockholmis elava pealtnäha maineka börsimaakleri tegevust. 

Kuidas on edukas noormees seotud Lisbethi minevikuga? Ja kuidas saab Lisbeth hakkama vanglas, kus vastasseis Benito ja tema kambaga muutub päev-päevalt üha plahvatusohtlikumaks?  Nagu ikka, seisab ta ebaõiglusele otsustavalt vastu ning selgitab välja tõe. Ükskõik mis hinnaga.

Rootsi tuntud ja auhinnatud kirjaniku ja ajakirjaniku David Lagercrantzi (snd 1962) kriminaalromaanid „Mees, kes otsis oma varju“ ja „See, mis ei tapa“ on järg Stieg Larssoni Milleniumi-triloogiale, mille esimene osa „Lohetätoveeringuga tüdruk“ ilmus 2005. aastal (eesti keeles 2009). Sellele järgnesid „Tüdruk, kes mängis tulega“ (2006, eesti keeles 2009) ja „Purustatud õhuloss“ (2006, eesti keeles 2010).

Soovid saada raamatu kätte kohe, kui see ilmub ja teistest oluliselt soodsamalt? TELLI RAAMAT ETTE NÜÜD! Sinu võit 7 eurot!

PANE TÄHELE:

  • Tellimus jõustub pärast arve tasumist.
  • Raamat saadetakse välja kohe peale ilmumist eraldi pakina.
  • Postikulu tasub sinu eest raamatuklubi.


Tõlkinud Kadri Papp
Kõva köide. 348 lk.

Klubihind 17.90 EUR
Tavahind 24.90 EUR TELLI RAAMAT