KINGITUSED PAKIKAPPIDES

TELLI RAAMATUD EDASPIDI MUGAVALT PAKIKAPPI JA LISA OMA TELLIMUSELE SIIT ÜKS KINGIRAAMAT!

Armastuse valgus. Valik eesti armastusluulet
Koostanud Peep Ilmet Armastuse valgus. Valik eesti armastusluulet

Kaunis luulekogu sisaldab läbilõike eesti armastusluulest läbi aegade. Esindatud on Lydia Koidula, Marie Underi, Henrik Visnapuu, Artur Alliksaare, Heiti Talviku, Doris Kareva, Indrek Hirve, Elo Vee, Merca, Kaur Riismaa, Eda Ahi ja paljude teiste armastusluule.

Loe, kuidas toimidaKõva köide. 472 lk.
Mõõdud: 155 x 210 mm
Tellimiskood: 38964
Kirjastus Varrak
LISA OSTUKORVI
TEE. Omadused. Tõmmised. Rituaalid. Retseptid
Linda Gaylard TEE. Omadused. Tõmmised. Rituaalid. Retseptid

Avasta ideaalse tõmmise valmistamise saladused ja õpi, kuidas degusteerida teed nagu proff. Sukeldu teemaailma ja arenda oma kirg selle joogi vastu uuele tasemele. Uuri, kuidas teepõõsad, kasvutingimused, kasvatuspiirkonnad, saagikoristus ja teesegude kombineerimine mõjutavad igapäevase tee maitset, aroomi ja kvaliteeti. Raamatus on ka taimeteedele pühendatud peatükk ning üle 100 teeretsepti, mis viivad igapäevasest tassikesest teest kaugemale – maailma, mis on tulvil ajalugu, rituaale ja hõrke maitseelamusi. 

Loe, kuidas toimidaTõlkinud Eve Rütel
Kõva köide. 224 lk.
Mõõdud: 205 x 240 mm
Tellimiskood: 41322
Kirjastus Varrak
LISA OSTUKORVI
Pahnast vabaks. Kodu arukas korrastamine
Geralin Thomas Pahnast vabaks. Kodu arukas korrastamine

Kas sa tunned end kodus rahulikult, mugavalt ja lõõgastunult? Kas sa tahaksid, et sul oleks rohkem aega, energiat ja raha? See kõlab uskumatult, aga üleliigne kola mõjutab su pangaarvet, õnnetunnet ja tervist. Pahnal on nii füüsilised, emotsionaalsed kui ka majanduslikud mõjud, kuigi me seda endale iga päev ei teadvusta. Aga millest alustada, kui olukord on kasvanud üle pea ja ülesanne käib üle jõu? Raamat pakub selleks toredaid, loovaid ja asjatundlikke meetodeid. Korrastamise protsess muutub palju meeldivamaks, kui näha selles võimalust lasta asjadel minna, ja mis peamine – see aitab luua korda oma elus tervikuna.

Loe, kuidas toimidaTõlkinud Dorel Käosaar, Katrin Killandi
Kõva köide. 176 lk.
Mõõdud: 190 x 245 mm
Tellimiskood: 37561
Kirjastus Varrak
LISA OSTUKORVI