SELLE KUU ERIPAKKUMISED

Pakkumine kehtib, kuni raamatuid jätkub!

LOHETÄTOVEERINGUGA TÜDRUK
Stieg Larsson LOHETÄTOVEERINGUGA TÜDRUK

Esimene raamat ülipopulaarsest Millenniumi-sarjast, kus tegutsevad majandusajakirjanik Mikael Blomkvist ja riigi üks parim häkker Lisbeth Salander.

Legendaarne tööstur Henrik Vanger teeb Blomkvistile ettepaneku kirjutada Vangeri suguvõsa kroonika. See on aga suitsukate: tegelikult tuleb Blomkvistil välja uurida, mis on juhtunud ligi 40 aasta eest jäljetult kadunuks jäänud Henriku noore sugulase Harriet Vangeriga. Blomkvist saab abiliseks riigi ühe parima häkkeri Lisbeth Salanderi. Mida sügavamale Blomkvist ja Salander Vangeri suguvõsa ajalukku süüvivad, seda õudsemaks ja verisemaks kogu lugu nende kohkumuseks muutub…Tõlkinud Tõnis Arnover
Kõva köide. 535 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 18669
Kirjastus Varrak

Klubihind 9.00 EUR
Tavahind 22.25 EUR LISA OSTUKORVI
TÜDRUK, KES MÄNGIS TULEGA
Stieg Larsson TÜDRUK, KES MÄNGIS TULEGA

Mikael Blomkvisti poole pöörduvad inimesed, kellel on valminud uurimus prostituutidega äritsemiset. Raamatus on mainitud ka mitmete tuntud inimeste ja politseitöötajate seotust selle äriga. Ajakiri Millennium kavatseb raamatu avaldada, kuid siis tapetakse selle autor ja tema elukaaslane. Mõrvarelvalt leitakse Lisbeth Salanderi sõrmejäljed. Järgneb veel üks mõrv, mida on samuti võimalik seostada Lisbethiga. Blomkvist ei usu Lisbethi süüd ja ta üritab temaga ühendust võtta. Tüdruk on aga jäljetult kadunud ning samal ajal, kui politsei teda tõenäolise mõrvarina otsib, alustab ajakirjandus tema ohjeldamatut mustamist. Lisbeth pole siiski inimene, kes end kergesti lüüasaanuks tunnistab, ning algab mitmekihiline ja vastupandamatult põnev jaht.

 Tõlkinud Kadri Papp
Kõva köide. 608 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 19291
Kirjastus Varrak

Klubihind 9.00 EUR
Tavahind 22.30 EUR LISA OSTUKORVI
MAMMA, PAPA JA NENDE LAPSED. Lapsepõlvest  saja aasta taguses Tallinnas
Tiia Toomet MAMMA, PAPA JA NENDE LAPSED. Lapsepõlvest saja aasta taguses Tallinnas

Selle raamatu mälestuskillud on nagu üksikud vanad fotod, mis on juhuslikult alles jäänud. Mõned neist seisavad lähestikku, mõnede vahel on suured ajavahed.

96 lk, kõva köide

 

KOOD Kõva köide. 96 lk.
Mõõdud: 200 x 210 mm
Tellimiskood: 44675
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 18.60 EUR LISA OSTUKORVI
K NAGU KULL
Helen Macdonald K NAGU KULL

Raamat on isikupärane segu looduskirjandusest ja memuaaridest, milles põimuvad kinnisideed, hullus, mäletamine, müüdid ja ajalugu.Tõlkinud Kristiina Kivil
Pehme köide. 256 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 43968
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.00 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI