SELLE KUU ERIPAKKUMISED

Pakkumine kehtib, kuni raamatuid jätkub!

GORBATŠOV
William Taubman GORBATŠOV

Mahukas biograafia maalib põhjaliku pildi, kuidas tagasihoidlikku päritolu maapoisist sai nõukogude süsteemi hauakaevaja, kuidas ta tõusis järk-järgult selle süsteemi tippu, kuidas ta leidis ühise keele ülikonservatiivse USA presidendi Reaganiga ja kuidas ta võimaldas nii NSV Liidul laguneda kui ka selle Ida-Euroopa satelliitidel oma teed minna. Tõstes esile Gorbatšovi isiksuse paljusid omalaadseid tahke, püüab autor välja selgitada, kas tegu oli tõepoolest suure riigimehega või lõppes kõik nii tema vigade ja möödalaskmiste tõttu.

Sari „Inimene ja ajalugu“Tõlkinud Tõnis Värnik
Kõva köide. 744 lk.
Mõõdud: 160 x 240 mm
Tellimiskood: 42565
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.90 EUR
Tavahind 38.70 EUR LISA OSTUKORVI
JÕULUST JAANI
Milvi Panga JÕULUST JAANI

„Jõulust jaani“ on väike luuleraamat noorele lugejale. See sisaldab Tuglase Seltsi poolt korraldatud Valge raamatu konkursil äramärgitud käsikirja luuletusi, mis on esmakordselt ilmunud kahes kogus – „Pesamunale“ (1995) ja „Jõulust jaani“ (1998). Luuletuste temaatika hõlmab kõiki nelja aastaaega.Kõva köide. 56 lk.
Mõõdud: 162 x 235 mm
Tellimiskood: 42633
Kirjastus Varrak

Klubihind 5.00 EUR
Tavahind 15.40 EUR LISA OSTUKORVI
PIPARKOOGIMAITSELINE
Andra Kalda PIPARKOOGIMAITSELINE

Raamatust leiad hulgaliselt retsepte ja nippe, mis aitavad sul oma kööki ja koju mõnusat piparkoogiaroomi tuua. Saad teada, kuidas algusest lõpuni ise pipakoogitainast valmistada ja glasuure ning kaunistusi teha, samuti leiad ideid, mil moel valmis piparkooke, piparkoogitainast või jõuluhõngulisi maitseaineid kasutada. Lisaks palju põnevaid retsepte küpsiste, kookide, tortide, kommide, glasuuride ja siirupite valmistamiseks, millel kõigil piparkoogimekk juures. Kõva köide. 168 lk.
Mõõdud: 143 x 200 mm
Tellimiskood: 35369
Kirjastus Varrak

Klubihind 5.00 EUR
Tavahind 17.40 EUR LISA OSTUKORVI
JÕULUVANA ELAB OMAS MULLIS
Unni Lindell JÕULUVANA ELAB OMAS MULLIS

Norra kirjanik Unni Lindell on pidanud põhjalikke vestlusi kuue- kuni üheksa-aastaste poiste ja tüdrukutega elu suurte küsimuste üle ja seekord keerleb jutt jõulude ümber. Unni Lindelli raamatuid on nautinud miljonid lugejad üle maailma. Eesti lugejatele on tuttav tema Mark Levengoodiga kahasse kirjutatud raamat „Vanad tädid enam ei mune”. Suurepärane ja lustakas lugemine kõigile vähegi lapsemeelsetele! Vanasti öeldi teistele: „Ma armastan sind.” Õnneks ei ole nüüd enam vaja nii jubedalt pingutada. Ma arvan, et piisab sellest, kui öelda: „Tule siia!” Holger, 8-aastane Minu ema ütleb, et ma käin talle närvidele, kuigi ma seisan paigal. Sigurd, 6-aastane Jõulupuu on väga kaval mõte. Kingid näevad kuuse all paremad välja kui keset põrandat hunnikus. Tobias, 7-aastaneTõlkinud Ene Mäe
Kõva köide. 160 lk.
Mõõdud: 135 x 180 mm
Tellimiskood: 35604
Kirjastus Varrak

Klubihind 5.00 EUR
Tavahind 15.40 EUR LISA OSTUKORVI