SELLE KUU ERIPAKKUMISED

Pakkumine kehtib, kuni raamatuid jätkub!

Pok ELU ALUSPÜKSATA. Ühe räppari rännud Kagu-Aasias

Inimesed ja nende lood on eeskätt need, mis teevad rändamisest väärt elamuse. Viiel talvel Aasias seigelnud Pok on tutvustanud hindudele oma sisemist Robertit, soovitanud süütuse pärast muretseval Filipiinide tudengineiul käe püksi panna ning uurinud Myanmari ja Laose külaelanike uskumusi. Pok on räppar, spoken word´i artist ja kirglik seljakotirändur. Raamatus keskendub ta peamiselt oma reisielamustele aastaist 2016−2017, kuid teeb põikeid ka varasemasse aega. Eelkõige tuleb raamatus juttu Taist, Myanmarist, Laosest, Indoneesiast, Malaisiast ja Kambodžast. „Erakordsed isiksused satuvad tihtipeale just odavamatesse majutusasutustesse, kus liiguvad nii paberitega kui paberiteta napakad,” tõdeb autor.Pehme köide. 200 lk.
Mõõdud: 130 x 180 mm
Tellimiskood: 43197
Kirjastus Varrak

Klubihind 5.90 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
KES TEAB
Ike Volkov KES TEAB

Raamat koosneb 69 lühijutust, mis põhinevad autori enda elu ainetel. Tekstid on seotud bänditegemise, arhitektuuri, eraelu ja muuga, mis on Ike Volkovit kui inimest kujundanud ning elus edasi viinud. Raamatu on illustreerinud graafik Toomas Pääsuke.

69 lühijuttu põhinevad autori enda elu ainetel ning on seotud bänditegemise, arhitektuuri, eraelu ja muuga. illustreerinud graafik Toomas Pääsuke.Pehme köide. 192 lk.
Mõõdud: 170 x 200 mm
Tellimiskood: 43944
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.90 EUR
Tavahind 22.20 EUR LISA OSTUKORVI
PAASTUGA TERVEKS. Kuidas elada tervena, puhastades keha ja hinge ravipaastuga ning toitudes tasakaalustatult
Dr Natalia Trofimova PAASTUGA TERVEKS. Kuidas elada tervena, puhastades keha ja hinge ravipaastuga ning toitudes tasakaalustatult

Dr Trofimova innustab lugejaid asuma looduslähedasema eluviisi teele ning paastuma. Sel moel suudab igaüks elada täisväärtuslikumat elu, hoida oma tervisemuresid kontrolli all ja püsida tõbedest priina ka ilma arstirohtudeta. Paastumise kui ravimeetodi kohta saab nende kaante vahelt uut infot nii see, kes on pidanud paastu pelgalt kaalulangetamise viisiks, kui ka kogenud paastuja. Et aidata mõista teadliku paastumise erinevust pealesunnitud nälgimisest ning seda, mil määral mõjutab tervist organismi eripära – sealhulgas võimalik toidutalumatus –, toitumisharjumused ja eluviis, kirjeldatakse põhjalikult inimorganismi toimimist. 

Paastumise kui ravimeetodi kohta saab nende kaante vahelt uut infot nii see, kes on pidanud paastu pelgalt kaalulangetamise viisiks, kui ka kogenud paastuja.Kõva köide. 248 lk.
Mõõdud: 168 x 215 mm
Tellimiskood: 24295
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.90 EUR
Tavahind 19.90 EUR LISA OSTUKORVI
INGLID MINU SÕRMEOTSTEL
Lorna Byrne INGLID MINU SÕRMEOTSTEL

Raamatus räägib Lorna Byrne võimalustest, kuidas oma kaitseingliga lähedasemaks saada. Ta vaatleb lahkunud lähedaste, nende taevaste hingede rolli meie elus, kellel on lubatud meid põgusalt külastada, ja räägib sellest, kuidas me peaksime nendega suhtlema. Eelkõige aga saame tema vahendusel teada, millistena inglid meid näevad, kuidas nad meid armastavad, mida nad saavad meie jaoks teha ja mida meilt soovivad. Sellest ajast alates, kui Lorna Byrne’i tavatu anne avalikuks sai, on ta kuulsus üha kasvanud. Katoliku kirik on avaldanud talle lõpuks tunnustust, kutsudes teda kirikutesse kõnelema.

Tavatute võimetega autor räägib võimalustest, kuidas oma kaitseingliga lähedasemaks saada ja vaatleb lahkunud lähedaste, nende taevaste hingede rolli meie elus.Tõlkinud Marju Algvere
Kõva köide. 344 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42923
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.90 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI