SELLE KUU KATALOOG

Kui soovite tellida mitu raamatut, tuleb kõik soovitud raamatud ostukorvi lisada, samuti klubiraamat. Kui Teie tellimus ei sisalda klubiraamatut, käsitleme seda klubiraamatust äraütlemisena ja selle kuu raamatut Teile ei saadeta.

KLUBIRAAMAT

Klubiraamatu ost vabastab tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu. Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Piret Lilleste Lõngast loomine. Kudumeid ja heegeldisi

Raamat on pühendatud kõigile käsitööarmastajatele, kellele meeldib oma kätega ilu luua. Siin on rohkelt suviseid heegeldatud peakatteid ja esemeid kodu kaunistamiseks. Külmemaks ajaks on valik kootud mütse, salle, sokke, sääriseid, samuti kampsuneid ja kindaid. Käsitöösõber leiab siit igasse aastaaega midagi, mille kallal rahulikel hetkedel nokitseda.

Õpetused on kirja pandud nii, et ka algaja käsitööline saaks hakkama. Kogenud kudujad võivad juhistesse vabamalt suhtuda, mustreid omavahel kombineerida või lihtsalt inspiratsiooni ammutada.

Kuula raadiointervjuud Piret Lillestega (alates 37.minutist)


Kõva köide. 240 lk.
Mõõdud: 168 x 240 mm
Tellimiskood: 42350
Kirjastus Varrak
Klubihind 14.90 EUR
Tavahind 19.90 EUR
LISA OSTUKORVI

VALIKRAAMAT

Sirje Helme 101 Eesti kunstiteost

Igal rahval on oma kultuurimärgid, mida peetakse oluliseks, hinnatakse ja mille järgi tihti ka orienteerutakse laiemas kultuuriloos. Raamatu „101 Eesti kunstiteost” eesmärgiks on need kultuurimärgid esile tuua. Igast perioodist on ära märgitud mõni iseloomulik teos, mille kaudu lugeja saab liikuda keskajast tänapäeva. Raamatusse valitud teosed on ligi 700-aastasest ajavahemikust, seega on valik rikkalik. Nii pika aja jooksul ei muutunud mitte ainult kunst ise, vaid ka kunstiteose mõiste ja arusaamine kunstist. Seetõttu on raamatus ära toodud algteadmisi vanemate kunstiteostega seotud kommete ja arusaamade kohta ning selgitatud teostel kujutatu sisu. Räägitakse nii teose loonud kunstnikust kui ka kunstiteose teostusest. Mõistagi on juttu ka teoste kontseptsioonist ja võimalikust sõnumist. 


Kõva köide. 216 lk.
Mõõdud: 160 x 210 mm
Tellimiskood: 41759
Kirjastus Varrak
Klubihind 17.95 EUR
Tavahind 21.25 EUR
LISA OSTUKORVI

SELLE KUU ERIPAKKUMINE

Pakkumine kehtib kuni raamatuid jätkub!

Al Lawrence, Elishan Moradiabadi Male ja sõjakunst. Iidne tarkus, mis aitab sul paremaks mängijaks saada

Ligi 2500 aastat tagasi kirjutas Sun Zi sõjateemalise traktaadi „Sõjakunst”. Sellest peale on teost hinnanud mitte ainult sõjanduseksperdid, vaid ka äri-, turundus- ja müügijuhid, poliitikud ja isegi sporditreenerid. Selles raamatus uuritakse Sun Zi õpetusi ja nende olulisust male strateegia mõistmisel. Tema põhimõtete valguses vaadeldakse kõiki malemängu aspekte, nagu matt ja tuli, patt ja avang, keskmäng ja lõppmäng, ja õpetatakse mängima senisest paremini. Raamatu autor ja malemängu õpetaja Al Lawrence on koostöös rahvusvahelise malesuurmeistri Elshan Moradiabadiga kirjutanud raamatu, mis esitab stsenaariume klassikalistest malepartiidest ning tõestab, et kui mängid Sun Zi filosoofiast juhindudes, saab sinust ohtlik vastane ja võidukas mängija.


Tõlkinud Helje Heinoja
Kõva köide. 160 lk.
Mõõdud: 192 x 252 mm
Tellimiskood: 39510
Kirjastus Varrak

Klubihind 7.90 EUR
Tavahind 23.20 EUR LISA OSTUKORVI

ILUKIRJANDUS

Margaret Atwood Teenijanna lugu

Terrorirünnaku käigus tapetakse Ameerika Ühendriikide president ja enamik Kongressi liikmetest. Valitsus on ametist kõrvaldatud ja võimu on võtnud üle rõhuv ja ülimat kontrolli rakendav Gileadi vabariik. Raamatu peategelane Offred on riiki valitseva komandöri ja tema kibeda naise leibkonna teenijanna, kes veel mäletab endist elu, enne kui ta kaotas kõik. Nüüd peab ta kandma punast rüüd ja valget tiibadega tanu, mis varjab näo. Tema ainus otstarve on lapsi ilmale tuua. Hoolimata ohust õpib Offred tasapisi selle riigiaparaadi toimemehhanisme tundma, riskides reeglite murdmisel eluga.

 Margaret Atwoodi 1985. aastal ilmunud düstoopiline romaan tegeleb võimu-, soo-, aga ka religioonipoliitika küsimustega. Ometi ei ole seal midagi ennekuulmatut – kõike, mis romaanis juhtub, on juba varemgi maailmas nähtud ja kogetud. Romaanist sai selle ilmumise järel kohe bestseller, mis on nüüdseks pälvinud hulga kirjandusauhindu. Teose põhjal on valminud ka menukas film (1990), ooper (2000) ja telesari (2017).


Tõlkinud Ann Alari
Pehme köide. 408 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42428
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.70 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI
Ohvrikivi
Indrek Hirv Ohvrikivi

Lüüriline luulekogu „Ohvrikivi” sisaldab Indrek Hirve 2016–2017 talvel Andaluusias kirjutatud luuletusi. Siit leiab lugeja armastuse ja surmaga seotud meeleolud ja mõtisklused, mis on seotud kindla kompositsiooniga väikesteks tervikuteks. Luuletuste taustaks on tavaliselt Emajõgi või Toomemägi, kirjutamise käivitajaks autori isiklik elu ja armastus.


Kõva köide. 256 lk.
Mõõdud: 145 x 225 mm
Tellimiskood: 42374
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.30 EUR
Tavahind 17.40 EUR LISA OSTUKORVI
Kalad ja draakonid
Undine Radzevičiute Kalad ja draakonid

Romaani tegevus liugleb ühest sajandist ja maailmajaost teise, kirjeldades jesuiitide misjonitööd 18. sajandi Hiinas ja veidi iseäraliku perekonna elu ühes suvalises Euroopa (võimalik et Poola või Leedu) suurlinnas 21. sajandil. See on lugu kultuurikontaktidest, kauge ja võõra ahvatlusest ja allutamispüüust, aga samas ka hirmust ja mõistmatusest võõra ees. 

Sari „Moodne aeg“


Tõlkinud Tiiu Sandrak
Kõva köide. 392 lk.
Mõõdud: 134 x 200 mm
Tellimiskood: 41681
Kirjastus Varrak

Klubihind 21.30 EUR
Tavahind 24.20 EUR LISA OSTUKORVI
Igitee
Antti Tuuri Igitee

Korduvalt kirjandusauhindadega pärjatud Antti Tuuri (snd 1944) romaan „Igitee” räägib terrorist Soomes ja Nõukogude Liidus 1930. aastatel, kui Lapua liikumisega seotud äärmuslased küüditasid Soomest Nõukogude Liitu neid, keda nad kahtlustasid kommunistlikes tõekspidamistes. „Igitee” põhjal on valminud samanimeline Soome, Rootsi ja Eesti koostööfilm.


Tõlkinud Ants Paikre
Pehme köide. 336 lk.
Mõõdud: 143 x 210 mm
Tellimiskood: 41698
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.95 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
Limonov
Emmanuel Carrère Limonov

Limonov ei ole väljamõeldud tegelane. Ta on olemas. Ma tunnen teda. Ta on olnud ukraina pätt, Brežnevi-aegse nõukogude underground-kultuuri iidol, New Yorgi paadialune ja Manhattani miljardäri teener. Menukirjanik Pariisis. Ta ise näeb endas kangelast, kuid sama hästi võib teda pidada lurjuseks. Mina talle hinnangut ei anna.

Emmanuel Carrère


Tõlkinud Indrek Koff
Pehme köide. 400 lk.
Mõõdud: 143 x 200 mm
Tellimiskood: 41568
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.70 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI
Le Rhino
Liisi Õunapuu Le Rhino

„Le Rhino” on koomilises võtmes kirjutatud lugu noorest naisest, kelle ta kallim ootamatult maha jätab, misjärel kogu naise maailm põrmu variseb. Üsnagi veidratel asjaoludel satub ta mõne aja pärast kohta nimega Le Rhino – harjumuspärasest sootuks teise keskkonda, omamoodi imedemaale, kus tema kaaslasteks saavad isikupärased ja värvikad tegelased. Koos jagatakse nii suuri kui ka väikeseid rõõme, aga ka muresid. Tänu uutele sõpradele hakkab muutuma peategelase senine mõtteviis, kuni muutub kogu tema suhtumine maailma, inimestesse, armastusse ja iseendasse – mõistagi positiivses suunas.

Raamatut iseloomustavad mõnus huumor ja lustakas ning mänguline jutustamisstiil, tänu millele mõjub teos äärmiselt kaasakiskuvalt ja tujutõstvalt. Naerukohad on tagatud!

„Le Rhino” on Liisi Õunapuu (snd 1986) debüütromaan, mille käsikiri leidis äramärkimist Eesti Kirjanike Liidu 2017. aasta romaanivõistlusel. 


Pehme köide. 200 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42367
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.15 EUR
Tavahind 18.35 EUR LISA OSTUKORVI
Armastuse ja sõja laulud
Santa Montefiore Armastuse ja sõja laulud

Deverillide perekond on elanud Deverilli lossis juba sajandeid. Kui puhkeb sõda, muutub nende kõigi elu alatiseks. Reetmine rebib nad lahku, nende sõprus pannakse rängalt proovile. Aga üks side hoiab neid igavesti koos – kirglik ja vankumatu igatsus Deverilli lossi ja seal peituvate mälestuste järele. Tegemist on Deverillide kroonika esimese osaga.

Sari „Varraku ajaviiteromaan“


Tõlkinud Tiina Viil
Kõva köide. 416 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 42008
Kirjastus Varrak

Klubihind 22.15 EUR
Tavahind 25.15 EUR LISA OSTUKORVI
Varjuõde
Lucinda Riley Varjuõde

Star D’Aplièse seisab oma elus ristteel, kui ootamatult sureb tema armastatud isa – saladuslik miljardär, keda tema kuus lapsendatud tütart kutsuvad Pa Saltiks. Mees on jätnud igaühele neist vihje nende tegeliku päritolu kohta, aga Star kardab katkestada talle turvatunnet pakkuvat lähedast suhet õde CeCega. „Varjuõde” on kolmas osa ülipopulaarsest seitsme õe sarjast. 

Sari „Varraku ajaviiteromaan“


Tõlkinud Faina Laksberg
Kõva köide. 520 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 42046
Kirjastus Varrak

Klubihind 22.95 EUR
Tavahind 26.10 EUR LISA OSTUKORVI
Bridget Jonesi beebi
Helen Fielding Bridget Jonesi beebi

Ikka veel vallalisele Bridgetile, kelle bioloogiline kell tiksub juba kuuldavalt valjusti, saab osaks üllatus, et ta on rase. Aeg-ajalt kipub selle vägagi teretulnud seisundiga seotud rõõmu varjutama ebamugav küsimus: kes on lapsukese isa? Kas lugupeetud Mark Darcy, silmapaistev inimõiguste eestkõneleja? Või hoopis võluv Daniel Cleaver, silmapaistev jobukakk?


Tõlkinud Lii Tõnismann
Pehme köide. 200 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42220
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.90 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
Äärelinna Buddha
Hanif Kureishi Äärelinna Buddha

Ema poolt inglise ja isa poolt India päritolu Karim on Londoni äärelinnas elav teismeline, kes januneb seikluste ja seksi järele. Rahuliku pereelu pöörab pea peale isa, kellest saab äärelinna Buddha, imetlevate jüngrite ebajumal. Kui Buddha ühte oma jüngrisse armub, satub Karim ootamatult hoopis teistsugusesse maailma täis glamuurseid pidusid ja seksuaalseid ahvatlusi. 


Tõlkinud Triin Tael
Pehme köide. 440 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 39916
Kirjastus Varrak

Klubihind 20.40 EUR
Tavahind 23.20 EUR LISA OSTUKORVI
Hunditalv
Cecilia Ekbäck Hunditalv

 1717. aasta, Rootsi Lapimaa. Maija on sellel karmil maal uus, ta loodab ennast siin minevikust lahti raputada. Kitsi karjatades leiab tema tütar naabri moonutatud surnukeha. Erikssoni surm aetakse huntide süüks, aga Maija on veendunud, et haavad on põhjustanud inimene. Hoolimata naabrite kummalisest huvipuudusest ja Erikssoni lese saatusest, otsustab Maija surmajuhtumit edasi uurida.

Suvest saab sügis ja sügisest hunditalv – kõige karmim talv, mida keegi mäletab. Maija alustab ohtlikku ettevõtmist, et paljastada traagilised sündmused, mille nii naabrid kui ka kirik on otsustanud maha vaikida. Külmas, näljas ja igikestvas pimeduses jõuab Maija vähehaaval teadmiseni, mis on Blackåseni varjus elamise ja seal ellujäämise tõeline hind, ja kohutava tõeni nende kohta, kes on pidanud seda maksma.


Tõlkinud Jaana Peterson
Pehme köide. 368 lk.
Mõõdud: 145 x 200 mm
Tellimiskood: 42251
Kirjastus Varrak

Klubihind 19.55 EUR
Tavahind 22.25 EUR LISA OSTUKORVI
Raskem tee
Lee Child Raskem tee

Edward Lane on oma röövitud pere tagasisaamiseks appi palganud Jack Reacheri. Inimröövli jälil avastab Reacher aga oma palkaja minevikust ehmatavaid saladusi ning õõvastava draama otse räpase väikese pisisõja südamest. Ta hakkab taipama, et Edward Lane’il on midagi varjata. Midagi inetut. Midagi suurt. Ent Reacher teab ka, et mängust väljumiseks on ta asjaga nüüd liiga tihedalt seotud.


Tõlkinud Lauri Saaber
Pehme köide. 376 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42473
Kirjastus Varrak

Klubihind 21.30 EUR
Tavahind 24.20 EUR LISA OSTUKORVI
Mägismaa
Steinar Bragi Mägismaa

Põhjamaade parimate traditsioonide järgi kirjutatud psühholoogilises põnevikus lähevad kaks meest ja naist mööda Islandit reisima. Mõnusalt ja helgelt alanud matk võtab õudusunenägu meenutava pöörde, kui rännuseltskond keset üüratut liivikut, suurt mittemidagit, udus ja pimedas autoga vastu üht maja sõidab. Varsti ei saa enam keegi aru, mis on reaalne, mis mitte. 


Tõlkinud Askur Alas
Pehme köide. 232 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 391140
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.70 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI
Mõrv Idaekspressis
Agatha Christie Mõrv Idaekspressis

1934. aastal avaldatud kriminaalromaani peategelaseks on Hercule Poirot. Süüriast naasnud Poirot alustab Idaekspressiga teekonda İstanbulist kodu poole. Ta ei aimagi, et rongisõidust läbi talvise Euroopa kujuneb verdtarretav mõrvamüsteerium. Belgradi mägede vahel jääb rong lumevangi ja seisaku ajal tapetakse suurärimees Ratchett. Maailma parim detektiiv asub tegutsema. 


Tõlkinud Maie Toming
Pehme köide. 240 lk.
Mõõdud: 140 x 210 mm
Tellimiskood: 42480
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.95 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
Lumememm
Jo Nesbø Lumememm

Esimene lumi on just maha tulnud. Väike Jonas ärkab keset ööd, tema ema on kadunud. Akna taga näeb ta aga lumememme, millel on kaelas ema roosa lemmiksall. Harry Hole, Oslo mõrvarühma vaneminspektor, kes on saanud endale kauni uue abilise Katrine Bratti, asub asja uurima. Selgub, et kohe pärast esimese lume saabumist on aastate jooksul kadunud arvukalt naisi. Algab jaht sarimõrvarile.


Tõlkinud Sigrid Tooming
Pehme köide. 464 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42183
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.70 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI

LASTELE

Venno Loosaar Eitahalood

„Ei taha hambaid pesta!” karjub Hugo isa ja jookseb mööda tuba ringi. Hugo käib tal kannul, hambahari käes. Viimaks õnnestub Hugol isa kinni püüda. Aga nüüd surub isa suu kõvasti kokku. Läbi kokku pressitud huulte on kuulda: „Maa-mm-ei-mmm-taha-hammm-baidmm-pesta!” Siis võtab Hugo appi kavaluse.

Aare ema ei taha töölt koju tulla, Pille vanaema ei taha korralikult käituda, Liinu onu ei taha hambaarsti juurde minna. Nii palju häda nende suurtega! Nüüd peavad lapsed võtma appi kogu kavaluse ja veenmisoskuse, et panna jonnakad täiskasvanud tegema asju nii nagu vaja.

Toredad argielust inspireeritud lood pakuvad äratundmishetki kõikidele lapsevanematele ja võib kindel olla, et neid lugusid on suurtel lõbus ette lugeda ja väikestel mõnus kuulata. Kokku on raamatus 20 juttu, millele on teinud lustakad illustratsioonid Elo Annion.

Venno Loosaare sulest on varem ilmunud luulekogu „Mull ja mull“ (2002) ja lasteraamat „Oskar läheb lasteaiast koju“ (2015). 


Kõva köide. 72 lk.
Mõõdud: 180 x 210 mm
Tellimiskood: 42206
Kirjastus Varrak

Klubihind 13.55 EUR
Tavahind 15.40 EUR LISA OSTUKORVI
Piret Jaaks Kadunud soki saladus

Ühel päeval avastab sokk Volli, et tema kaaslane Soki-Viire on pärast pesumasinast tulekut kaduma läinud. Soki-Volli asub teda otsima ja kohtab oma rännakul rott Ralfi. Ühiselt võtavad värsked sõbrad ette pöörase seikluse läbi maja, kus nad tutvuvad erinevate põnevate tegelastega alates rääkivast moosipurgist kuni Pariisist pärit põlvik Pompiduuni. Loost ei puudu ka ämblik Punnsilm, tõre Koi, lõbusad lestad ja mitmed teised, kes omal moel aitavad kõik Viiret leida. Teekonnal saavad Soki-Volli ja Ralf vihje, et Viire on kohas, kus on „pime ja terav”. Aga kus Viire end tegelikult peidab? Või on temaga juhtunud hoopis midagi muud?


Kõva köide. 48 lk.
Mõõdud: 200 x 210 mm
Tellimiskood: 42527
Kirjastus Varrak

Klubihind 13.55 EUR
Tavahind 15.40 EUR LISA OSTUKORVI
Carl-Johan Forssén Ehrlin Traktor, kes tahab magama jääda

„Traktor, kes tahab magama jääda” on kolmas raamat psühholoogihariduse saanud rootsi kirjaniku Carl-Johan Forssén Ehrlini rahvusvaheliselt menukast sarjast, mis aitab lastel üle terve ilma hõlpsalt uinuda. Seekordses uneraamatus võtab traktor Allan lapsed kaasa uinutavale ringreisile enda talu vahetusse ümbrusesse. Teel kohatakse Haigutavat Porgandit, Väsinud Puud, Poolunes Leod ja teisi, kes kõik jagavad oma kogemusi, kuidas nemad õhtuti magama jäävad.

Loo eesmärk on aidata lapsel lõõgastuda, et ta muutuks uniseks ja saaks rahulikult uinuda. Koos Onu Haigutajaga loetakse taevatähti, kiigutatakse end uniste lilledega kerge tuule käes ja pannakse kõik rahutuks tegevad mõtted puukoorest paadikesse, et see kaugele järvele saata.

Autor on lisanud juhtnöörid, kuidas lugu võiks ette lugeda, et see oleks võimalikult mõjus. Igaõhtune magamaminek ei pea tingimata olema ebameeldiv võitlus, vaid hoopis mõnusalt lõõgastav rituaal


Tõlkinud Pille Kruus
Kõva köide. 32 lk.
Mõõdud: 210 x 240 mm
Tellimiskood: 42541
Kirjastus Varrak

Klubihind 11.00 EUR
Tavahind 12.50 EUR LISA OSTUKORVI
Jõulust jaani
Milvi Panga Jõulust jaani

„Jõulust jaani“ on väike luuleraamat noorele lugejale. See sisaldab Tuglase Seltsi poolt korraldatud Valge raamatu konkursil äramärgitud käsikirja luuletusi, mis on esmakordselt ilmunud kahes kogus – „Pesamunale“ (1995) ja „Jõulust jaani“ (1998). Luuletuste temaatika hõlmab kõiki nelja aastaaega. Illustreerinud Viive Noor


Kõva köide. 56 lk.
Mõõdud: 162 x 235 mm
Tellimiskood: 42633
Kirjastus Varrak

Klubihind 13.55 EUR
Tavahind 15.40 EUR LISA OSTUKORVI
Õpilase entsüklopeedia
Õpilase entsüklopeedia

Alates hiiglasuurtest galaktikatest ja mikroskoopilistest bakteritest kuni inimkeha rakkude ja muistsete tsivilisatsioonideni käsitletakse kõiki teemasid värskes ja köitvas vormis. Arvukad illustratsioonid ja põnevad faktid aitavad uusi teadmisi paremini meelde jätta. Entsüklopeedias on rohkem kui 9000 märksõna, fakti ja arvu ning 2500 värvilist illustratsiooni!


Tõlkinud Virgo Siil, Helje Heinoja
Kõva köide. 304 lk.
Mõõdud: 220 x285 mm
Tellimiskood: 21294
Kirjastus Varrak

Klubihind 17.90 EUR
Tavahind 24.20 EUR LISA OSTUKORVI
Õuduste kool
Grigori Oster Õuduste kool

Ühel mustal-mustal ööl lendas musta tuppa must-must kinnas...Umbes sedaviisi algavad kõik laste õudusjutud.  Vene lastekirjanik Grigori Oster kuulas, mõtiskles ja jõudis otsusele: Ta kirjutab hoopis paremaid jutte, hirmsamaid, ja pealegi kooli teemadel. Tulemuseks on naljakas kogumik lastejutte – just selline, mida erilise mõnuga fännavad poisid vanuses 7-10 aastat.


Tõlkinud Ilona Martson
Kõva köide. 188 lk.
Mõõdud: 195 x 250 mm
Tellimiskood: 21300
Kirjastus Varrak

Klubihind 12.70 EUR
Tavahind 14.45 EUR LISA OSTUKORVI
Autod, rongid, laevad ja lennukid

Sea end valmis imepäraseks teekonnaks sõidukite maailmas, kuhu see illustreeritud entsüklopeedia sind viib. Kihuta punases superautos, võta pilet ülikiirrongile, astu luksusreisilaeva pardale ning kiika ülehelikiirusega reaktiivlennuki kabiini. Rohkem kui 1000 pilti ja ohtralt paeluvaid fakte sisaldav raamat sõidutab sind maal, õhus ja merel.


Tõlkinud Kalle Klein
Kõva köide. 256 lk.
Mõõdud: 215 x 275 mm
Tellimiskood: 41650
Kirjastus Varrak

Klubihind 20.40 EUR
Tavahind 23.20 EUR LISA OSTUKORVI

MITMESUGUST

IFF. Suur loterii
Mart Juur IFF. Suur loterii

Raamat sisaldab Eesti rahva poolt palavalt armastatud Ivo Linna jaoks kõige olulisemate laulude sünnilugusid, meenutusi ning põnevaid seiku, mille on pikkade vestluste tulemusena humoorikas võtmes kokku kirjutanud Mart Juur. Raamatus selgub, kellega Iff oma elu jooksul on kohtunud, muusikat loonud, esinenud jne.


Pehme köide. 200 lk.
Mõõdud: 170 x 240 mm
Tellimiskood: 880225
Kirjastus Seashore Production

Klubihind 19.70 EUR
Tavahind 21.90 EUR LISA OSTUKORVI
Jalutuskäigud Eesti kalmistutel
Voldemar Kuslap Jalutuskäigud Eesti kalmistutel

Bariton Voldemar Kuslap käib sageli kalmistutel kultuurilooliste huvide ja mõtetega. Põneva saatuse ja erakordse kultuuritaustaga inimeste puhkepaigad on pakkunud talle suurt avastamisrõõmu ja kaunid hauatähised kutsunud end imetlema. Ka hingerahu leiab ta kalmistutelt alati. Raamatus viib ta ka lugejad jalutuskäikudele Eestimaa surnuaedadesse.


Kõva köide. 440 lk.
Mõõdud: 140 x 210 mm
Tellimiskood: 477395
Kirjastus Fookus Meedia

Klubihind 24.20 EUR
Tavahind 26.90 EUR LISA OSTUKORVI
 Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel
Kalle Muuli, Helen Sulg Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel

Meie kauaaegne esitennisist jutustab elulooraamatus esmakordselt raskest haigusest, mis teda aastaid vaevas, kuid millest ta pole seni tihanud rääkida mitte kellelegi, isegi mitte oma kõige lähedasematele inimestele. Ausalt ja avameelselt räägib Kaia Kanepi raamatus ka oma keerulistest isiklikest suhetest treeneritega.


Kõva köide. 480 lk.
Mõõdud: 132 x 174 mm
Tellimiskood: 880331
Kirjastus Kava

Klubihind 22.50 EUR
Tavahind 24.90 EUR LISA OSTUKORVI
Elada vanaks, tundmata end vanana
Rudi Westendorp Elada vanaks, tundmata end vanana

Mida tähendab pikem eluiga meie ühiskonnakorralduse jaoks? Kuidas saaksid inimesed end kõige paremini pikemaks eluks ette valmistada? Kas tuleb kasuks, kui sööme vähem, või võtame hormoone, vitamiine või mineraale? Ja mida me saame õppida vanadelt inimestelt, kes on hoolimata haigustest ja nõrgast tervisest endiselt täis elujõudu?


Tõlkinud Kadri Metsma
Kõva köide. 256 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 42039
Kirjastus Varrak

Klubihind 20.15 EUR
Tavahind 22.90 EUR LISA OSTUKORVI
Christopher Dell Okultism, nõiakunst ja maagia. Illustreeritud ajalugu

Kogu inimkonna ajalugu läbivaks jooneks on usk maagiasse. See on värvikas ja paeluv müstiliste, mõistatuslike ja teispoolsusega seotud uskumuste ajalugu, alustades süngest kiviaegsest koopast leitud kõige esimestest maagiaga seotud tõenditest ja lõpetades meie digitaalse ajastu ereda valguse ja taastärganud huviga paganluse vastu. 


Tõlkinud Kaja Riikoja
Kõva köide. 399 lk.
Mõõdud: 210 x 162 lk
Tellimiskood: 41360
Kirjastus Varrak

Klubihind 24.60 EUR
Tavahind 28.00 EUR LISA OSTUKORVI
Tšakraraamat. Tasakaalustage oma keha eluenergiat
Pauline Wills Tšakraraamat. Tasakaalustage oma keha eluenergiat

Kui keha loomulik energia liikumine on takistatud, tunneme end kurnatuna ja rivist väljas. Käesolevas raamatus kirjeldatakse ja selgitatakse võimalusi ja võtteid, kuidas ise aktiivselt tööd teha keha seitsme tšakraga, et oma tervist tugevdada, tasakaalustuda ning vaimset puhastumist saavutada. Igale tšakrale on pühendatud eraldi peatükk.


Tõlkinud Marju Algvere
Pehme köide. 128 lk.
Mõõdud: 180 x 230 mm
Tellimiskood: 41179
Kirjastus Varrak

Klubihind 16.95 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI
Liz Dobbs 1001 taime, mida elu jooksul tundma õppida

Käesolevas teoses leidub nii teada-tuntud lemmikuid kui ka jutuainet pakkuvaid tõelisi eksoote. Vaatluse all on suur valik ühe- ja kaheaastaseid taimi, sibullilli, põõsaid, roose ja ronitaimi. Eraldi peatükid on pühendatud toa- ja terrassitaimedele ning ürtidele, samuti köögiviljadele ning marjapõõsastele ja viljapuudele. 


Tõlkinud Kaspar Arme, Malle Leht, Ülle Püttsepp, Kadri Tali
Kõva köide. 960 lk.
Mõõdud: 160 x 210 mm
Tellimiskood: 41049
Kirjastus Varrak

Klubihind 29.80 EUR
Tavahind 33.90 EUR LISA OSTUKORVI
SPQR. Vana-Rooma ajalugu
Mary Beard SPQR. Vana-Rooma ajalugu

„SPQR“ on Rooma ajaloo uus käsitlus ühelt maailma väljapaistvaimalt antiigiuurijalt. Mary Beard ei uuri mitte ainult seda, kuidas Rooma kasvas Kesk-Itaalia tähtsusetust külakesest suurriigiks, mille valduses oli territoorium Hispaaniast Süüriani, vaid ka kuidas roomlased mõistsid iseennast ja oma saavutusi ning miks nad on veel tänapäevalgi olulised. 


Tõlkinud Aldo Randma
Kõva köide. 488 lk.
Mõõdud: 145 x 215 mm
Tellimiskood: 41643
Kirjastus Varrak

Klubihind 21.30 EUR
Tavahind 24.20 EUR LISA OSTUKORVI
Suur liha kokaraamat. Jaotustükid. Töövõtted. Üle 300 retsepti

Põhjaliku käsiraamatu abil saab teada, kuidas valida kvaliteetset liha ja millised jaotustükid on kõige paremad, kuidas liha oskuslikult töödelda, miks lasta lihal puhata või proovida selle küpsusastet, ning palju muud vajalikku. Raamatus on üle 300 kana-, sea-, veise-, lamba- ja ulukiliharetsepti ühes sammsammuliste õpetustega.


Tõlkinud Lii Tõnismann
Kõva köide. 320 lk.
Mõõdud: 228 x 275 mm
Tellimiskood: 41834
Kirjastus Varrak

Klubihind 24.60 EUR
Tavahind 28.00 EUR LISA OSTUKORVI
GK kokaraamat. Veresuhkrutaset reguleerivad toidud
Mari-Liis Ilover, Anneli Kõiv GK kokaraamat. Veresuhkrutaset reguleerivad toidud

Glükeemilise koormuse (GK) jälgimine ei aita mitte ainult tervislikult ja püsivalt kaalu langetada, vaid teeb lõpu ka sind kimbutanud pidevale väsimusele ja kontrollimatutele isudele, parandab üldist enesetunnet ning on suureks abiks tõsiste haiguste ennetamisel. Selline toitumine on kasulik kõigile, olenemata east ja soost. 


Kõva köide. 216 lk.
Mõõdud: 168 x 240 mm
Tellimiskood: 42138
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.70 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI
Aastaga haigustest priiks. Tervenduskalender 2018
Aastaga haigustest priiks. Tervenduskalender 2018

Tervenduskalender kajastab Kuu rütmide mõju inimese tervisele, maailmatajule ja tunnetele. Iga kuutsükkel sisaldab nii häid kui halbu aegu. Lisaks kuutsüklipäevadest lähtuvatele elu korraldamise soovitustele on raamatus hulganisti enesetervendamise lugusid. Seega võib kalendrit kasutada ka rahvameditsiini retseptide koguna.


Pehme köide. 144 lk.
Mõõdud: 145 x 205 mm
Tellimiskood: 478067
Kirjastus Hiiler

Klubihind 5.95 EUR
Tavahind 6.90 EUR LISA OSTUKORVI
Maalehe Aastaraamat 2018
Maalehe Aastaraamat 2018

See on väärt abimees nii oma tegemiste planeerimisel kui tagasivaatamisel. Seekord on rõhk uutel trendidel aiapidamises. Muidugi sisaldub raamatus ka kuulus Thuni külvikalender ja populaarseks saanud isikliku tervise kalender. Artiklid katavad kõiki aiavaldkondi iluaiast kuni puude-põõsasteni, lisaks ka populaarset maheviljelust.


Pehme köide. 208 lk.
Mõõdud: 145 x 210 mm
Tellimiskood: 645048
Kirjastus Hea Lugu

Klubihind 6.90 EUR
Tavahind 7.90 EUR LISA OSTUKORVI