SELLE KUU KATALOOG

Kui soovite tellida mitu raamatut, tuleb kõik soovitud raamatud ostukorvi lisada, samuti klubiraamat. Kui Teie tellimus ei sisalda klubiraamatut, käsitleme seda klubiraamatust äraütlemisena ja selle kuu raamatut Teile ei saadeta.

KLUBIRAAMAT

Klubiraamatu ost vabastab tellitud paki postikulust ning annab ühe boonuspunkti. Kui teil on kogutud 5 boonuspunkti saate valida kingituseks ühe auhinnaraamatu. Kui te klubiraamatut ei soovi, andke sellest teada enne 22. kuupäeva.

Aleksandra Mizielińska ja Daniel Mizieliński KAARDID. Maid, meresid ja kultuure tutvustav pildiline rännak

Avasta maailma selle detailirohke ja atraktiivse kaardiraamatu abil. Suurtel kaksiklehekülgedel on kaardistatud 47 riiki ja 6 maailmajagu, peale geograafiliste objektide ja poliitiliste piiride on välja toodud iga riigi vaatamisväärsused, kuulsad isikud, piirkonnale iseloomulikud loomad ja taimed, rahvustoidud, kultuurisündmused, üllatavad ja vahel ka veidrad faktid. Kokku moodustub muhe ja hariv tervik, mis pakub uusi avastusi ja rõõmsat äratundmist nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kogu maailm ühte raamatusse ei mahu, küll aga on see suurepärane võimalus teha esimene samm suurel rännakul.

„Kaardid" on alates esmailmumisest 2012. aastal kujunenud rahvusvaheliseks menukiks, mida on avaldatud 25 keeles ja müüdud ligi 2 miljonit eksemplari.

Loe intervjuud maailmarändur Tiit Pruuliga

Ja kuula, mida ta rääkis Raadio Elmarile (alates 37 minutist)


Tõlkinud Kaja Riikoja ja Kaidi Roots
Kõva köide. 117 lk.
Mõõdud: 280 x 378 mm
Tellimiskood: 40677
Kirjastus Varrak
Klubihind 16.50 EUR
Tavahind 21.90 EUR
LISA OSTUKORVI

VALIKRAAMAT

Julian Fellowes Lõpetamata minevik

„Damian Baxter oli üks Cambridge’i sõber. Me saime tuttavaks umbes siis, kui ma 1960ndate lõpus nii-öelda hooaega alustasin, see hõlmas kõiksugu peenemaid seltskondlikke üritusi. Tutvustasin talle paari sõbrannat. Nad võtsid ta omaks ja trallisime mõnda aega koos Londonis ringi.“

Ligi nelikümmend aastat hiljem vihkab jutustaja Damian Baxterit ja parema meelega unustaks nende viimase katastroofilise kohtumise. Aga kui vanast sõbrast on ikka tore kuulda, siis veel põnevam on kuulda vanast vaenlasest, mistõttu võtab ta vastu rikka ja sureva Damiani kutse, mille järel too palub tal üles otsida kunagine sõbratar, kes väidab anonüümses kirjas, et Damian tegi talle hävitavalt mõjunud debütandiaasta jooksul lapse.

Otsirännak viib jutustaja uuesti pöörasesse 1960ndate Londonisse, kus kõrgklassi vanemad üritasid tütardele head partiid leida, sellal kui keegi sokutas Madame Tussaud' vahakujude muuseumis toimunud ballil koogi sisse kanepit. See oli aeg, kus justkui kõik oli muutumises – ja oligi, kuid mitte alati oodatud suunas.

„Lõpetamata minevik“ võimaldab Julian Fellowesil näidata end parimast küljest – see on romaan saladustest, seisustest ja maailmast muutuste keerises.


Tõlkinud Pille Kruus
Pehme köide. 432 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 41391
Kirjastus Varrak
Klubihind 22.15 EUR
Tavahind 26.10 EUR
LISA OSTUKORVI

ETTETELLIMINE

ETTETLLIMINE JA SOODUSHIND AINULT RAAMATUKLUBI LIIKMETELE JA AINULT 31. AUGUSTINI!

Mees, kes otsis oma varju
David Lagercrantz Mees, kes otsis oma varju

Lisbeth Salander on tagasi!

Millenniumi sarja viies raamat ilmub 7. Septembril!

Lisbeth Salander kannab karistust Flodberga naistevanglas, kus ta tunneb end suhteliselt ohutult ja teeb kõik selleks, et vältida mingeidki konflikte teiste kinnipeetavatega. Floberga on aga vangla, mis on langenud täielikult vangide kontrolli alla. Kui Lisbeth kaitseb naaberkongis olevat noort Bangladeshi naist, satub ta kohe vastamisi vangla mitteametliku juhi Benitoga.

Vanglasse tuleb Lisbethile külla Holger Palmgren, kelle käsutusse jõudnud dokumendid heidavad uut valgust naist lapsepõlves kuritarvitanud ametivõimudele. Lisbeth palub seejärel Mikael Blomkvistilt abi väikese uurimistöö läbiviimiseks. Ta palub Mikaelil aidata kontrollida Leo Mannheimeri, Stockholmis elava pealtnäha maineka börsimaakleri tegevust. 

Kuidas on edukas noormees seotud Lisbethi minevikuga? Ja kuidas saab Lisbeth hakkama vanglas, kus vastasseis Benito ja tema kambaga muutub päev-päevalt üha plahvatusohtlikumaks?  Nagu ikka, seisab ta ebaõiglusele otsustavalt vastu ning selgitab välja tõe. Ükskõik mis hinnaga.

Rootsi tuntud ja auhinnatud kirjaniku ja ajakirjaniku David Lagercrantzi (snd 1962) kriminaalromaanid „Mees, kes otsis oma varju“ ja „See, mis ei tapa“ on järg Stieg Larssoni Milleniumi-triloogiale, mille esimene osa „Lohetätoveeringuga tüdruk“ ilmus 2005. aastal (eesti keeles 2009). Sellele järgnesid „Tüdruk, kes mängis tulega“ (2006, eesti keeles 2009) ja „Purustatud õhuloss“ (2006, eesti keeles 2010).

Soovid saada raamatu kätte kohe, kui see ilmub ja teistest oluliselt soodsamalt? TELLI RAAMAT ETTE NÜÜD! Sinu võit 7 eurot!

PANE TÄHELE:

  • Tellimus jõustub pärast arve tasumist.
  • Raamat saadetakse välja kohe peale ilmumist eraldi pakina.
  • Postikulu tasub sinu eest raamatuklubi.

Tõlkinud Kadri Papp
Kõva köide. 348 lk.

Klubihind 17.90 EUR
Tavahind 24.90 EUR TELLI RAAMAT

SELLE KUU ERIPAKKUMINE

Pakkumine kehtib kuni raamatuid jätkub!

Mart Kadastik Nüüd ma siis kirjutan. Elutööraamat

Taasiseseisvumisaja ühe mõjukama ajakirjandustegelase, Postimehe kauaaegse juhi Mart Kadastiku raamatus „Nüüd ma siis kirjutan“ rullub lahti neli aastakümmet Eesti ajakirjanduse ajalugu, teljeks Eesti suurima ajalehe Postimees ja suurima meediaettevõtte Eesti Meedia ülesehitamine. Siin põrkuvad ning põimuvad isiksused ja ideed, lootused ja pettumised, siirus ja silmakirjalikkus. „Nüüd ma siis kirjutan“ on ajatruu dokument, aga ka tundlik mõtisklus ajakirjanduse olemusest ja ajakirjanikuks olemisest.  Kadastik toob avalikkuse ette nii mõndagi igavesest võitlusest meedia sees ja selle ümber, millest me seni pole midagi teadnud või oleme teadnud väga vähe. Ja muidugi nii mõndagi ka inimestest: kolleegidest, konkurentidest, omanikest. „Nüüd ma siis kirjutan“ on esimene niivõrd isiklik ja sügav sissevaade nüüdisaja Eesti ajakirjandusse.


Kõva köide. 400 lk.
Mõõdud: 160 x 240 mm
Tellimiskood: 38322
Kirjastus Varrak

Klubihind 5.00 EUR
Tavahind 24.20 EUR LISA OSTUKORVI

KLUBI SOOVITAB

Digifoto kursus. Asjalike nõuannete ja praktiliste juhistega käsiraamat

Tänapäeva keerukad kaamerad teevad pildistamise ja fotode üleslaadimise kergeks, samuti saab fototöötlustarkvara abil lisada ohtralt dramaatilisi efekte. Miinuspool on asjaolu, et kogu tehnoloogilise kirevuse kõrval on oht eirata fotograafia alustõdesid.

Käesolev raamat on ülevaatlik teejuht fotograafia põhitõdede juurde. See on jagatud 20 õppemooduliks, millest igaüks on sammsammuliste juhendite ja praktiliste näidete järgi läbitav nädala jooksul. Raamatu lõpuks on selge, mida on vaja hea foto tegemiseks.

Olgu maastiku- või vaikelupilt, portree või kiiresti liikuva objekti pildistamine – sellest raamatust saab abi seniste oskuste arendamisel või lihvimisel, lisaks enesekindlust jagada oma kvaliteetsemaid pilte ka teistega. 


Tõlkinud Piret Frey
Kõva köide. 360 lk.
Mõõdud: 203 x 240 mm
Tellimiskood: 40974
Kirjastus Varrak

Klubihind 22.10 EUR
Tavahind 25.15 EUR LISA OSTUKORVI
Linnea Dunne Lagom. Rootslaste elu tasakaalu kunst

Erinevates õnnelikkuse edetabelites on rootslased alati esikümnes. Tõenäoliselt on see õnn lagom’lik – mitte ülev või eufooriline, kindlasti mitte kiitlev ega hooplev, vaid mõõdetav. Ei liiga vähe ega liiga palju, vaid parasjagu, nagu ütleb raamatu moto. Sellest raamatust saab hoogsa ja mõnusa ülevaate, kuidas lagom’lik ellusuhtumine tõestab end igast küljest: see aitab vähendada keskkonnamõju, parandab töö ja eraelu suhet, kujundab teadlikumaks tarbijaks, ning mis peamine – õpetab hoidma ja hellitama oma lähedasi (nende hulka kuuluvad näiteks ka naabrid) ning elama ennastsäästvamat elu kooskõlas looduse ja kiire elurütmiga. 


Tõlkinud Kaja Riikoja, Piret Frey ja Aldo Randmaa
Kõva köide. 160 lk.
Mõõdud: 137 x 180 mm
Tellimiskood: 41230
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.30 EUR
Tavahind 17.40 EUR LISA OSTUKORVI

ILUKIRJANDUS

Mesiniku tütar
Santa Montefiore Mesiniku tütar

Dorset, 1933:Mesiniku tütarGrace armastab kaht meest. Kas peale jääb üdini tuttav ja turvaline või erutav ja keelatud tunne?

Massachusetts, 1973:Grace’i tütar Trixie armub rokklauljasse, kel terendab ees hiilgav muusikukarjäär, ent selgub, et noormees polegi see, kellena näis.

Ema ja tütar kannavad kumbki oma koormat, ent nende taagal on kummaline ühisosa. 

Sari „Varraku ajaviiteromaan“


Tõlkinud Krista Suits
Kõva köide. 328 lk.
Mõõdud: 145 x 203 mm
Tellimiskood: 41407
Kirjastus Varrak

Klubihind 22.10 EUR
Tavahind 25.15 EUR LISA OSTUKORVI
Verikambi
Reeli Reinaus Verikambi

Neli keskkooliõpilast eksivad metsas matkates ära ja on sunnitud veetma öö mahajäetud veskis. Kui hommik koidab, on kõigil hea meel sellest kõhedust tekitavast kohast pääseda, ent miski pole enam endine. Joonas on võtnud veskist salaja kaasa vana fotoalbumi ja sealt leitud pilt tundmatust tüdrukust põhjustab temas hirmu, mida ta seletada ei suuda. Kirkel on tunne, nagu kõneleks tema kaudu keegi teine...

Kordustrükk


Pehme köide. 352 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 35734
Kirjastus Varrak

Klubihind 14.40 EUR
Tavahind 16.40 EUR LISA OSTUKORVI
Värvitu Tazaki Tsukuru ja tema palverännaku aastad
Haruki Murakami Värvitu Tazaki Tsukuru ja tema palverännaku aastad

Tazaki Tsukuru neli lähedast sõpra otsustavad ühel päeval midagi selgitamata Tsukuruga suhtlemise lõpetada. Lahutamatuna paistnud sõprusgrupist väljaheitmine tõukab Tsukuru unenäolaadsesse seisundisse. Kuusteist aastat hiljem toibutab mehe üles tema tüdruk Sara, kes soovitab tal minevikuga silmitsi seista. Algab Tsukuru palverännak, et ületada sild iseenda ja oma mineviku vahel. 

Kordustrükk


Tõlkinud Margit Juurikas
Kõva köide. 256 lk.
Mõõdud: 143 x 200 mm
Tellimiskood: 32368
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.70 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI
Sügistrummid. „Võõramaalase“ sarja IV osa 1. Raamat
Diana Gabaldon Sügistrummid. „Võõramaalase“ sarja IV osa 1. Raamat

Claire ja Jamie on pärast Kariibi merel läbi elatud seiklusi ja ookeanil kogetud vintsutusi jõudnud Inglise kolooniatesse Põhja-Ameerikas, kus nende elus algab uus vaatus. Veelgi olulisemad sündmused toimuvad aga paralleelajas – 20. sajandil, kus tegutsevad Roger ja Brianna. Käivitub saatuslik sündmuste ahel ja Claire’i ja Jamie loost saab samavõrd ka Brianna ja Rogeri lugu, mille peategelased on igati oma eelkäijate väärilised.


Tõlkinud Lauri Vahtre
Pehme köide. 632 lk.
Mõõdud: 143 x 200 mm
Tellimiskood: 41186
Kirjastus Varrak

Klubihind 23.75 EUR
Tavahind 27.00 EUR LISA OSTUKORVI
Saatuse laev. 2.osa
Robin Hobb Saatuse laev. 2.osa

Bingtownis koidavad suured muutused - lahingud linnas on lõppenud, kuid et rahu jääks kestma, peavad linnaelanikud leidma ühise keele. Althea ja Brashen leiavad viimaks Kenniti. Muutunud Vivacia ja meremadude abiga on Kennit saamas Piraadisaarte kuningaks, ent just siis, kui tema unistuste täitumine on juba käeulatuses, tõuseb neid ähvardama viirastus minevikust. 


Tõlkinud Allan Eichenbaum
Pehme köide. 384 lk.
Mõõdud: 143 x 200 mm
Tellimiskood: 40851
Kirjastus Varrak

Klubihind 25.50 EUR
Tavahind 29.00 EUR LISA OSTUKORVI
Ishmael. Mõtte ja meele rännak
Daniel Quinn Ishmael. Mõtte ja meele rännak

Filosoofilise romaani „Ishmael“ näol on tegemist iseäraliku dialoogiga, kus üheks osapooleks on gorilla. Kui minajutustaja vastab ajalehekuulutusele, kus otsitakse õpilast, satub ta vastamisi gorillaga, kes hakkab talle telepaatilise vestluse teel õpetama uusi arusaamisi inimkonnast. See on raamat mütoloogilisest mõtlemisest moodsa tsivilisatsiooni südames. 

Kordustrükk


Tõlkinud Toomas Trapido
Pehme köide. 208 lk.
Mõõdud: 145 x 200 mm
Tellimiskood: 41520
Kirjastus Varrak

Klubihind 20.40 EUR
Tavahind 23.20 EUR LISA OSTUKORVI
Valged ööd
Ann Cleeves Valged ööd

Shetlandil on valged ööd. Kunstnik Bella Sinclair korraldab rannikukülas peo, et oma uut kunstiteost tutvustada. Järgmisel päeval leitakse piirkonnastsurnukeha, pea jämedast köiest silmuses. Laibale lähemale astunud, märkab Shetlandi uurija Jimmi Perez irvitavat klounimaski. Ohver on mälukaotusega võõras, kes oli eelmisel päeval toimunud peol häiriva stseeni korraldanud. 


Tõlkinud Anne Kahk
Pehme köide. 326 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 41339
Kirjastus Varrak

Klubihind 20.40 EUR
Tavahind 23.20 EUR LISA OSTUKORVI
Nurgaadvokaat
John Grisham Nurgaadvokaat

Sebastian Rudd ei ole mingi tavaline nurgaadvokaat. Ta teeb oma tööd ümberehitatud kuulikindlas väikebussis, kus on Wi-Fi, baar, väike külmik, ilusad nahktugitoolid, peidetud seif püstolite tarvis. Ruddil ei ole oma bürood, partnereid ega abisid, tal on üksainus töötaja – tema hambuni relvis autojuht. Sebastian kaitseb inimesi, kellest teised advokaadid pigem eemale hoiavad. Rudd on Grishami senise loomingu üks värvikamaid ja pöörasemaid tegelasi.


Tõlkinud Toomas Taul
Pehme köide. 384 lk.
Mõõdud: 145 x 200 mm
Tellimiskood: 40813
Kirjastus Varrak

Klubihind 22.10 EUR
Tavahind 25.15 EUR LISA OSTUKORVI
Libahunt
Fred Vargas Libahunt

Ühest Alpide külast avastatakse neli murtud lammast. Paar päeva hiljem leitakse naaberkülast veel üheksa. Päev-päevalt muutuvad rünnakud üha sagedamaks, kuni leitakse surnuna ka lambakasvataja Suzanne Rosselin ... Kas ründajaks on üksik hunt? Kaval ja kuri Mercantouri Elukas? Osa kohalikke ei usu, et tegu võiks olla hundiga. Kõige selle taga peab olema inimene. Libahunt?! 


Tõlkinud Madis Jürviste
Pehme köide. 288 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 40837
Kirjastus Varrak

Klubihind 18.70 EUR
Tavahind 21.25 EUR LISA OSTUKORVI

MITMESUGUST

Aru saamise vägi. Kalevi Kulli mõtteid
Aru saamise vägi. Kalevi Kulli mõtteid

Koostajad Timo Maran, Riin Magnus, Silver Ratasepp

Miks on sügavam arusaamine maailmast haruldane? Kuidas on seotud Eesti teadus ja siinsete maastike rütmid? Kuidas peaks inimene mõtlema, et elada tasakaalus looduse, teiste inimeste ja iseenesega? Need on mõned küsimused, millele semiootik ja bioloog Kalevi Kull on oma kirjutistes vastust otsinud. Raamat sisaldab valitud tsitaate Kalevi Kulli eestikeelsetest artiklitest ning pakub sissevaate tema mõtteilma.  


Kõva köide. 112 lk.
Mõõdud: 160 x 180 mm
Tellimiskood: 41544
Kirjastus Varrak

Klubihind 12.70 EUR
Tavahind 14.45 EUR LISA OSTUKORVI
Ühe liivimaalase mälestused (Aastatest 1776 - 1858)
Woldemar von Löwenstern Ühe liivimaalase mälestused (Aastatest 1776 - 1858)

1858. aastal ilmunud mälestustes leiavad kajastamist Löwensterni teenistus kindral Kutuzovi ja Barclay de Tolly lähikonnas, huvitavad ülesanded ja lõbus elu vallutatud Pariisis, ent samuti tagasilöögid ja tagakiusamine, usaldamatus tema kui mittevenelasest ohvitseri vastu, sõjaretkede raskused ja koledused, õnnetu isiklik elu. Tänapäeva lugejale pakub raamat unikaalse võimaluse jälgida lähedalt Napoleoni sõdu.


Tõlkinud Agur Benno
Kõva köide. 416 lk.
Mõõdud: 150 x 225 mm
Tellimiskood: 40943
Kirjastus Varrak

Klubihind 22.95 EUR
Tavahind 26.10 EUR LISA OSTUKORVI
Ellujäämise käsiraamat
John Wiseman Ellujäämise käsiraamat

Ülipopulaarne käsiraamat räägib sellest, kuidas jääda ellu metsikus looduses, erinevates kliimavööndites, merel ja maa peal. Autor teenis 25 aastat Briti Lennuväe Eriteenistuses. Käsitletakse varustust, kliimaoludele vastavat strateegiat, toitu, laagri püstitamist, orienteerumist, tervist ja esmaabi, päästmist jne. Hädavajalik materjal nii matkajatele, sõjaväelastele kui ka koolitajatele.

Kordustrükk


Tõlkinud Juhan Habicht
Pehme köide. 576 lk.
Mõõdud: 135 x 210 mm
Tellimiskood: 19079
Kirjastus Varrak

Klubihind 19.50 EUR
Tavahind 22.20 EUR LISA OSTUKORVI

SIGATÜÜKA RAAMATUKOGU

Teosed, milleta ei saa hakkama ükski Harry Potteri fänn

Bard Beedle’i lood
J. K. Rowling Bard Beedle’i lood

„Bard Beedle’i lugude“ pealkiri peaks olema lugejatele tuttav juba raamatust „Harry Potter ja Surma vägised”, sest just see muinasjutukogumik aitas Harryl mõista, kuidas Voldemorti võita. Nagu muinasjuttudes ikka räägitakse siin ustavast sõprusest, mis annab inimestele jõudu, armastuse lunastavast väest ja tõelisest võlukunstist, mis on meie kõigi südameis. Erilise võlu annavad raamatule aga professor Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore’i kommentaarid ja joonealused märkused. Need on vaimukad, valgustavad lugude tagapõhja ning lasevad lugejal heita pilgu võlurite maailma. 

Kordustrükk


Tõlkinud Krista Kaer
Pehme köide. 112 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 41308
Kirjastus Varrak

Klubihind 9.30 EUR
Tavahind 10.60 EUR LISA OSTUKORVI
Fantastilised elukad ja kust neid leida
J. K. Rowling Fantastilised elukad ja kust neid leida

Tegu on Sigatüüka kooli raamatukogust pärit raamatukesega kõigist fantastilistest olevustest, kes võlurite maailmas tegutsevad, ning nendega seotud juhtumistest. Elukate tutvustustele on omalt poolt kommentaarid juurde kirjutanud Harry Potter.

Kordustrükk


Tõlkinud Krista Kaer
Pehme köide. 120 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 41285
Kirjastus Varrak

Klubihind 9.30 EUR
Tavahind 10.60 EUR LISA OSTUKORVI
Lendluudpall läbi aegade
J. K. Rowling Lendluudpall läbi aegade

Sigatüüka raamatukogu kõige populaarsem raamat. Teose, milleta ei saa hakkama üksi lendluudpalli harrastaja ega Harry Potteri fänn. Raamatus antakse humoorikas ülevaade lendluudpalli kui spordi tekkest ja arengust.


Tõlkinud Kaisa Kaer
Pehme köide. 104 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 41292
Kirjastus Varrak

Klubihind 9.30 EUR
Tavahind 10.60 EUR LISA OSTUKORVI

APTEEKER MELCHIORI LOOD

Kriminaalromaanid keskaegsest Tallinnast

Apteeker Melchior ja Gotlandi kurat
Indrek Hargla Apteeker Melchior ja Gotlandi kurat

Apteeker Melchior saab kummalise läkituse pojalt, kes Lübeckis ametit õpib. Poeg kirjutab, et Tallinnasse on tulnud mees, keda hüütakse Gotlandi kuradiks ja kes võib ohustada Melchiori elu. Samal ajal palub surev kaupmees Duseborgh Melchioril lahendada ühe vana veretöö saladus. Ainsaks vihjeks on surija kummalised viimased sõnad ja kuus hõbedast sõlge.


Pehme köide. 560 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 985128
Kirjastus Raudhammas

Klubihind 17.90 EUR
Tavahind 19.90 EUR LISA OSTUKORVI
Apteeker Melchior ja Tallinna kroonika
Indrek Hargla Apteeker Melchior ja Tallinna kroonika

Kroonika järgi on templirüütlid kunagi Tallinnas käinud ja pühendanud ühe linlase oma saladustesse. Kroonika leidmisele järgnevad mõrvad, ning jäljed näivad viivat Püha ihu gildi, kuhu kuulub ka apteeker Melchior. Ja kummalisel kombel võib olla kõigi saladuste võti kohutava sünnitraumaga tütarlaps Carstine, kes elab unustuses Püha Johannese seegis.


Pehme köide. 464 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 30951
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.75 EUR
Tavahind 17.90 EUR LISA OSTUKORVI
Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja
Indrek Hargla Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja

Apteeker Melchior valmistub saatma oma poega selliõpingutele Saksamaale, kui ta ootamatult palutakse Pirita kloostrisse, tarkade meeste konsiiliumisse. Teel kloostri poole satub ta lume alt välja sulanud laiba otsa. See on tema esimene kokkupuutumine Pirita kägistaja ohvriga, mis ei jää sugugi viimaseks. Uurimine viib Melchiori minevikumõistatusteni.


Pehme köide. 450 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 27357
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.75 EUR
Tavahind 17.90 EUR LISA OSTUKORVI
Apteeker Melchior ja timuka tütar
Indrek Hargla Apteeker Melchior ja timuka tütar

Romaani sündmustiku keskmes on kaks keskaegset tallinlannat – nooruke timuka tütar Wibeke Bose ja kaupmeheproua Else Werdynchusen. Nad mõlemad on linnarahva seas pisut tõrjutud; üks seepärast, et tema isa on timukas, teine sellepärast, et on võõramaalane. Neid seob aga üks mõistatuslik noormees Steffen, keda tundmatu mõrtsukas halastamatult taga ajab.


Pehme köide. 432 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 22086
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.75 EUR
Tavahind 17.90 EUR LISA OSTUKORVI
Apteeker Melchior ja Rataskaevu viirastus
Indrek Hargla Apteeker Melchior ja Rataskaevu viirastus

Kolm inimest on näinud Rataskaevu tänavas viirastust ja pärast on nad leitud surnuna. Mis ühendab neid kolme – tornipealikku, prostituuti ja flaami maalikunstnikku – kummitava majaga Rataskaevu tänavas? Kui apteeker Melchior leiab tolle kurja kuulsusega maja eest tundmatu hulguse kastreeritud laiba, asub ta uurima, mis siis tegelikult selles majas kunagi sündis.


Pehme köide. 288 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 21317
Kirjastus Varrak

Klubihind 15.75 EUR
Tavahind 17.90 EUR LISA OSTUKORVI
Apteeker Melchior ja Oleviste mõistatus
Indrek Hargla Apteeker Melchior ja Oleviste mõistatus

Esimese eesti gooti kriminaalromaani tegevus toimub Tallinnas anno domini 1409. Teiste põnevate tegelaste seas troonib taibukas apteeker Melchior Wakenstede, kes peab oma kohuseks lisaks linnarahvale arstimite müümise kõrval ka mõrtsukate otsimist. Nii nagu kõigil teistelgi tegelastel on ka Melchioril oma saladus, aastasadade taha ulatuv suguvõsa needus.


Pehme köide. 311 lk.
Mõõdud: 130 x 200 mm
Tellimiskood: 20532
Kirjastus Varrak

Klubihind 17.00 EUR
Tavahind 19.30 EUR LISA OSTUKORVI